Neler Yaparım

Servetyuce.com.tr Ürün fotoğrafçılığı konusunda verdiği kaliteli hizmet ile ürün tanıtımı yapacak firmaların ilk tercihi olacak firmanın ihtiyacına ve ürünün özelliklerine göre stüdyo ortamında, açık alanda ya da firmanın showroom alanında çekimler yaparak istenilen ürün fotoğraflarını, reklam ve tanıtım mecraları için hazır hale getirmektedir. Çekilen fotoğraflar arasından en şık ve kullanışlı olanlar, profesyonel fotoğraf işleme programları ile düzenlenmekte ve albenisi olan ürün fotoğrafları markaların beğenisine sunulmaktadır.
 
Servetyuce.com.tr Katalog ve moda (kıyafet, giyim) çekimi fiyatları uygulanan projeye göre değişir. Katalog çekimi Fiyatları oyuncu model kullanılacaksa model sayısına göre, fotoğraf çekiminin stüdyo ortamında ya da dış mekânda çekim yapılacaksa veya çekilecek ürünün taşınabilirliği boyutu ve uygulanan çekim tekniklerine göre, adedine göre, kaç gün süre ile çekim yapılacağına göre Ürün Katalog çekimi fiyatları farklılık gösterir. Katalog çekimi veya ürün çekimleriniz hakkında detaylı bilgiyi tarafımızla paylaşmanız halinde bütçenize uygun çözümleri ve fiyat tekliflerini sizlere sunabiliriz.
 
Servetyuce.com.tr Still life çekimi, diğer türlere göre daha dikkatli olmayı gerektirir. Ürünün üzerindeki en küçük bir detay ya da leke tüm kareyi mahvedebilir. Bu nedenle, profesyonel fotoğraf çekimi yapmalısınız. Başarılı profesyonel fotoğraf çekimlerinde ise tüketici üzerindeki oluşturulan olumlu algı artırılır. Still life fotoğraf çalışmalarının sonucunda görselleri kataloglarda, web sitelerinde, kurumsal çekim kimlik çalışmalarında ve afişlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 
Servetyuce.com.tr Stüdyo dışında gerçekleştirilen moda çekimleri, tasarımların model üzerinde boy, portre ve detay çekimi şeklinde planlanabilir. Bu çekimler için kapalı yada açık mekanlar tercih edilebilir. Fotoğraflarda model ile birlikte mekanda öne çıkacağının çekim mekanlarını seçimi önemlidir. Model tecrübesi stüdyo ortamında yapılan çekimler kadar büyük sorunlar oluşturmayabilir. Mekan ile birlikte çekim öncesi bir kompozisyon oluşturulur ve detaylı aydınlatma ekipmanları kullanılır.
 
Servetyuce.com.tr Bireysel ve Kurumsal ihtiyaca göre ister firma tanıtım, ister kurumsal tanıtım, ister hizmet tanıtımı, ister ürün tanıtım, isterseniz e-ticaret sitesi olsun. İhtiyacınıza göre hazırlayacağımız web sitesi sizlerin tüm gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Tümüyle yönetim panelli olacak olan web sitesi fiyat ve detaylı bilgi için irtibata geçiniz.
 
Servetyuce.com.tr Bireysel ve Kurumsal ihtiyaca göre ister firma tanıtım, ister kurumsal tanıtım, ister hizmet tanıtımı, ister ürün tanıtım, isterseniz e-ticaret sitesi olsun. İhtiyacınıza göre hazırlayacağımız Sosyal medya Görselleri ile hizmet ve ürünlerinizi, Bireysel veya kurumsal reklamlarınızı en göz kamaştıran şekilde kurguluyoruz ve size teslim ediyoruz. Hizmetimiz hakkında bilgi ve fiyatlandırma için bizimle irtibata geçiniz.