Hakkımda

Ben Uluer Servet YÜCE, 1983'ten beri edindiğim tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.

WEB TASARIM - GRAFİK - MATBAA - FOTOĞRAF
 

1983 Senesinde girdiğim Bilişim ve Tasarım sektöründe bu güne kadar kurumsal ve bireysel bir çok hizmete imza attım.

Konusunda uzman ve profesyonel bir çok üstadın yanında bilgilerimi pekiştirdim. Bilgisayar, Yazılım, Grafik, Tasarım, Matbaa, İnternet Sitesi, Fotoğraf ve Fotoğrafçılık, Görsel Sanatlar konularında bilgi birikimi yaptım.

Bir çok kurum ve kuruluşta eğitimler verdim.

Dünya'da bir ilki gerçekleştirerek İstanbul Polis Hastanesi için 2 dilde Macromedia Flash Web sitesi hazırlamak sureti ile Türk Emniyet ve Sağlık birimlerini internete taşıdım.

Ülkemizde ilk defa 1987 senesinde yerel bir Belediye'de Yurtdışı firma ile irtibat kurarak Personel Takip sistemi hazırladım ve hayata geçirdim.

2466

Bireysel ve Kurumsal çalışmaya katıldım

Özellikle Ülkemizde ve 6 ayrı Ülkede İnternet Tabanlı Hizmetler verdim


Yurtdışı Temsilciliklerim vasıtası ile Görsel ve içerik kısımları yurtdışında gönderilmek üzere bir çok uluslar arası dergi kapağı tasarladım

Sayın Selahattin DOĞANCIL, Filiz TÜLÜ ve Ayşe AKHAN hocalarımdan Fotoğrafçılık eğitimleri aldım.


Benden Haberler

2020 Senesinde Türkiye Fotoğraf Paylaşım Grubunu kurdum.

Hazırlamış olduğumuz Türkiye Fotoğraf Paylaşım Grubu resmi web sitesi Türkiye'den ve Dünya'dan 600 bin üzeri ziyaretçiyi ağırlamakta olup, tüm içerik ve eğitimler ücretsiz verilmeketedir.

Halen, Web Sitesi, Tasarım ve Grafik hizmeti vermekte olup, Profesyonel ekipmanlarım ile Ürün Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı ve Moda ( Tekstil ) Fotoğrafçılığı hizmetleri ve eğitimleri vermekteyim.